MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 11435296
nr 1143 5296
Skåp
med lådor, 1800-tal, längd: 81 cm, djup: 63 cm, höjd: 150 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 13 november 2017
kl 18:45:36
800 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr